شرایط عمومی بیمه‌های عمر مورد بازنگری قرار گرفت و مجدد تدوین شد.

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر و زندگی :

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر و زندگی سندیکای بیمه‌گران ایران از تدوین و بازنگری شرایط عمومی بیمه‌های زندگی خبر داد.

آقای عباس رنجبر کلهرودی درباره اهداف کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر و زندگی اظهارداشت: این کمیته توسط کارگروه توسعه بیمه‌های زندگی در سندیکای بیمه‌گران ایران و به منظور تدوین و استاندارد‌سازی انواع شرایط عمومی بیمه‌های زندگی متشکل از ۹ نفر از اعضای کارگروه تشکیل شده است.

وی درباره اقدامات انجام شده کمیته فرعی شرایط عمومی گفت: تاکنون با برگزاری ۱۶ جلسه کارشناسی، ‌شرایط عمومی بیمه‌های زندگی از جمله بیمه‌های عمر زمانی، ‌بیمه عمر مانده بدهکار، ‌بیمه عمر جامع، عمر و پس انداز و تمام عمر بازنگری و تدوین شده است.

به گفته وی این اصلاحات جهت طرح در کارگروه توسعه بیمه‌های زندگی و ارسال به شورای عالی بیمه به سندیکای بیمه‌گران ایران ارسال شده است.

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر سندیکای بیمه‌گران درباره اقدامات آتی کمیته نیز افزود: شرایط عمومی بیمه‌های به شرط حیات از جمله بیمه مستمری و پوشش‌های تکمیلی بیمه‌های زندگی شامل بیمه بیماری‌های سخت، ‌بیمه معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر از کارافتادگی ناشی از حادثه و بیماری و موارد خاص نیز در آینده نزدیک بررسی و به سندیکای بیمه‌گران ارائه خواهدشد.

آقای رنجبر کلهرودی در پایان اظهار امیدواری کرد که تدوین و استاندارد‌سازی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی، ‌ضمن ایجاد وحدت رویه در صنعت بیمه،‌ موجب شفاف سازی در حقوق بیمه گذاران و تعهدات شرکت‌های بیمه شود و زمینه تسریع در خدمات بیمه‌ای به بیمه گذاران بیمه‌های زندگی را فراهم کند.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

تماس به صورت آنلاین با تلگرام مدیریت یا کانال نمایندگی بیمه پاسارگاد یا تماس با شماره های 33747585 , 33753479 , 09125713556

برای مقابله با تورم فرضی ، با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه چند درصد افزایش خواهد داشت ؟

حمید داراب پور

پرداخت سود تضمینی بیمه پاسارگاد چند درصد میباشد ؟

زهرا امامی

تمایل به همکاری به عنوان کارگزار را با شما دارم !