بیمه مسافرتی

بیمه درمان مسافرتی پاسارگاد

سفر کردن و بازدید از مکان هایی که هرگز پیشتر به آنجا نرفته بوده ایم یکی از اتفاقات بی نظیر در دوران زندگی است. در این شرایط که پا به سرزمین ناشناخته ای گذاشته ایم باید همچنان به سلامت خود اهمیت دهیم تا بتوانیم از زیبایی های موجود استفاده نماییم.

بیمه درمان مسافرتی ضمن برخورداری از حق بیمه ارزان، پوشش مناسبی را برای دوران سفر ارائه میکند. بسیاری از کشورها به عنوان مقاصد سفرهای خارجی ، در دست داشتن بیمه درمان مسافرتی را از الزامات اولیه برای صدور ویزا قرار داده اند چرا که هزینه های درمانی همواره جزو هزینه های ناخواسته و البته گران تلقی می شوند. بیمه درمان مسافرتی خارج از کشور کمک می کند تا در شرایط ناگوار احتمالی بتوانیم از یاری شرکت بیمه استفاده نماییم.

آیا تا به حال در مسافرت با مسئله ای همچون بیماری مواجه شده اید؟

به دلیل وجود برخی مخاطرات در سفر ، همچون بیماری که ممکن است ناشی از تغییرات جغرافیایی باشد، داشتن بیمه درمانی ویژه برای شرایط مسافرت از الزامات اساسی محسوب می شود. در این شرایط تفاوت چندانی بین یک مسافرت کوتاه مدت دو روزه با یک مسافرت چند ماهه وجود ندارد چرا که متاسفانه حادثه و شرایط ناگوار هیچگاه خبر نمیکند.
بیمه درمان مسافرتی خارج از کشور اشخاصی را که قصد مسافرت به خارج از کشور دارند را تحت پوشش بیمه ای قرار می دهد . کلیه خسارات موضوع این بیمه نامه با توجه به قرارداد مابین شرکت بیمه پاسارگاد و شبکه های بین المللی کمک رسان ایران تضمین و ارائه می گردد و خسارت های ناشی از حادثه ، بیماری و صدمات بدنی مسافران و… در سفرهای خارج از کشور را پرداخت می نماید .
شما بیمه گذار و مسافر عزیز می توانید برای دریافت بیمه درمان مسافرتی خارج از کشور پس از معین شدن شرایط و پوشش مورد نظر ، با توجه به جداول مربوط به حق بیمه اقدام به تهیه پوشش مناسب نمایید.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

تماس به صورت آنلاین با تلگرام مدیریت یا کانال نمایندگی بیمه پاسارگاد یا تماس با شماره های 33747585 , 33753479 , 09125713556

برای مقابله با تورم فرضی ، با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه چند درصد افزایش خواهد داشت ؟

حمید داراب پور

پرداخت سود تضمینی بیمه پاسارگاد چند درصد میباشد ؟

زهرا امامی

.

.

نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی اشخاصی را که قصد مسافرت به خارج از کشور دارند تحت پوشش قرار می دهد و اعتبار آن فقط در خارج از کشور است و کلیه خدمات موضوع بیمه مسافرتی با توجه به قرارداد فی مابین مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین المللی تضمین و ارائه می گردد.

همچنین مسافر می تواند خسارتهای وارده را طبق جداول مربوطه پس از ورود به ایران با ارسال مدارک لازم (بیمه نامه، کپی از صفحه اول شناسنامه، کپی پاسپورت از صفحه مربوط به ورود و خروج به کشور در آن سفر، اصل مدارک مربوط به هزینه های انجام شده و فرم اطلاعات خسارت که نزد شرکت می باشد) نهایتاً تا ۳۰ روز دریافت نماید.

برخی از خدمات بیمه مسافرتی

* پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشکی

* انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری

* پرداخت هزینه های فوریت های دندانپزشکی

* ارسال داروهای ضروری

* حواله وجه ضمان

* واله وجه نقد

* و …