بیمه اتومبیل

با توجه به نقش ضروری اتومبیل در زندگی روزمره انسان و ملموس بودن خطرهای ناشی از وقوع حوادث رانندگی ، بیمه اتومبیل در دنیا از استقبال خاصی برخوردار است  و جزو پرفروش ترین بیمه ها محسوب می گردد . بیمه اتومبیل جبران کننده خسارتها و صدمات و زیان هایی ناشی از حوادث رانندگی است که در اثر استفاده از وسایل نقلیه به اشخاص ثالث ، سرنشینان یا مالک اتومبیل وارد می شود.

بیمه شخص ثالث : بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی
براساس قانون ، کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظف هستند مسئولیت خود را که در اثر حوادث وسایل نقلیه مزبور یا محموله های آنها  اشخاص ثالث زیان وارد نماید بیمه کنند . این بیمه نامه با تعهدات متفاوت برای جبران خسارتهای مالی و جانی صادر می شود ، لذا توصیه می گردد تعهدات این بیمه نامه با در نظر گرفتن رشد و افزایش دیه در سال های آتی خریداری گردد.

بیمه حوادث راننده: ابن بیمه نامه برای پرداخت غرامت صدمات بدنی ناشی از حادثه اعم از فوت ، نقص عضو ، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی را تا مبلغ تعیین شده به راننده اتومبیل که به موجب قانون ” ثالث” تلقی نمی شود جبران می نماید و تا حد دیه کامل قابل خریداری می باشد .

بیمه بدنه اتومبیل: در بیمه بدنه ، وسیله نقلیه در مقابل خطرات سرقت کلی ، آتش سوزی ، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار می گیرد و می توان خطرهای اضافی نظیر سیل ، زلزله ، آتشفشان و خسارتهای ناشی از پاشیده شدن رنگ ، اسید و مواد شیمیایی، سرقت قطعات و لوازم ، شکست شیشه به تنهایی و غرامت عدم استفاده از خودرو در ایام تعمیرات و … را نیز به خطرهای اصلی اضافه نمود .

  • عدم تمایل به استفاده از بیمه هنگام حادثه
  • تمدید بیمه در روز اخر
  • رهایی از خسارت های سنگین
  • تمدید بیمه قبل از انقضا
  • استفاده از مزایای بیمه اتومبیل
  • بیمه اتومبیل
  • بیمه ماشین های سنگین
  • بیمه موتور سیکلت

مزایا

انتقال تخفیف های عدم خسارت ثالث از کلیه شرکت های بیمه

ارائه تخفیف های ثالث به دارندگان بیمه عمر و تأمین آتیه

اعطای 10% تخفیف بیشتر از تخفیف عدم خسارت برای خودروهایی تا 3 سال ساخت و اعطای 5% تخفیف بیشتر بر عدم خسارت برای خودروهایی که 4 سال از سال ساخت آنها گذشته باشد.

این بیمه نامه پرداخت غرامت صدمات بدنی ناشی از حادثه اعم از فوت، نقص عضو، از کار افتادگی را تا مبلغ تعیین شده به راننده اتومبیل که به موجب قانون (ثالث)تلقی نمی شود، جبران می نماید و تا حد دیه کامل قابل خریداری می باشد.

در بیمه بدنه، وسیله نقلیه در مقابل خطرهای سرقت کلی، آتش سوزی، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار می گیرد و می توان خطرهای دیگر نظیر سیل، زلزله، آتشفشان، سرقت قطعات و لوازم، شکست شیشه و … را نیز به ان خطرها اضافه نمود.

مزایا

انتقال تخفیف های عدم خسارت بدنه از کلیه شرکت های بیمه

ارائه تخفیف 15 درصد برای دارندگان حساب در بانک پاسارگاد

ارائه تخفیف نقدی 12.5% درصدی

ارائه تخفیف بدنه 70% درصدی به ماشین های صفر کیلومتر

ارائه تخفیف نظام مهندسی، نظام پزشکی، هیات علمی

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

تماس به صورت آنلاین با تلگرام مدیریت یا کانال نمایندگی بیمه پاسارگاد یا تماس با شماره های 33747585 , 33753479 , 09125713556

برای مقابله با تورم فرضی ، با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه چند درصد افزایش خواهد داشت ؟

حمید داراب پور

پرداخت سود تضمینی بیمه پاسارگاد چند درصد میباشد ؟

زهرا امامی