ارتقاء ۳۰ پله ای بیمه پاسارگاد در بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور

در تازه ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر ایران در سال ۱۳۹۴ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در دهمین سال تولد خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت های برتر کشور ۳۰ پله بهبود بخشد.

بر اساس گزارش های دریافتی، شرکت بیمه پاسارگاد با ۳۰ پله ارتقا، در نوزدهمین سال تدوین فهرست شرکت های برتر که توسـط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال ۱۳۹۴ شرکت های بزرگ ایران صورت گرفت ، رتبه ۱۰۲ را کسب نمود. این شركت از نظر میزان فروش/ درآمد با فروش ۹۷۴۲،۶ میلیارد ریالی، رتبه خود را از ۱۳۲ به ۱۰۲ ارتقاء داد.

سازمان مدیریت صنعتی برای نوزدهمین سال متوالی ، فهرست شركت های برتر كشور را براساس سال مالی ۱۳۹۴ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ اعلام كرد.

گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی ۱۰ سال فعالیت با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، کارشناسان متخصص وآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۷۶ شعبه، ۲۱۸۰ نمایندگی فعال و ۸۴۲۶ نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه ، توانسته است به این مهم دست یابد.

انتخاب بیمه پاسارگاد برای سه سال پیاپی به عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع

شرکت بیمه پاسارگاد به واسطه تغییر مثبت رتبه فروش و وجود اطلاعات شرکت در طرح ۱۰۰-IMI ، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت و زیان ده نبودن شرکت در فهرست شرکت های دارای رشد سریع قرار گرفت و به عنوان «شرکت برتر از نظر رشد سریع» در سال های ۱۳۹۱،۱۳۹۰ و ۱۳۹۲ دست یافت.

نگاهی به رتبه بندی بیمه پاسارگاد

نگاهی به رتبه بندی بیمه پاسارگاد در سال های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۴
سال ۱۳۸۸ رتبه ۲۵۶
سال ۱۳۸۹ رتبه ۲۰۶
سال۱۳۹۰ رتبه ۱۸۳
سال ۱۳۹۱ رتبه ۱۶۴
سال ۱۳۹۲ رتبه ۱۳۴
سال ۱۳۹۳ رتبه ۱۳۲
سال ۱۳۹۴ رتبه ۱۰۲

هدف از رتبه بندی ۱۰۰-IMI

هدف سازمان مدیریت صنعتی از رتبه بندی شرکت های بزرگ ایران عبارت است از:

*شفاف سازی فضای کسب و کار

* رتبه بندی شرکت ها از نظر میزان اثرگذاری در اقتصاد ملی

* گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی

سابقه رتبه بندی شرکت های برتر ایران (۱۰۰-IMI)

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ آغازگر رتبه بندی صد شرکت برتر ایران بوده است. در این سال با استفاده از صورت های مالی سال ۱۳۷۶ و تنها با یک شاخص، شرکت ها رتبه بندی و ۱۰۰ شرکت برتر از نظر شاخص فروش (درآمد) معرفی شدند. طی سال های پس از آن، هر ساله تلاش برافزودن تعداد شاخص های ارزیابی و جامع تر کردن پایگاه اطلاعاتی ۱۰۰-IMI بوده است. در نتیجه این تلاش ها، تعداد شاخص ها به ۳۳ شاخص و شرکت های رتبه بندی شده به ۵۰۰ شرکت افزایش یافته است.

این سازمان رتبه‌بندی شركت های برتر ایران را هر ساله انجام داده است و رتبه بندی حاضر با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی كشور، فضای روشن‌تری از كسب و كار اقتصادی كشور ارایه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درك دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ كشور بیابند.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

تماس به صورت آنلاین با تلگرام مدیریت یا کانال نمایندگی بیمه پاسارگاد یا تماس با شماره های 33747585 , 33753479 , 09125713556

برای مقابله با تورم فرضی ، با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه چند درصد افزایش خواهد داشت ؟

حمید داراب پور

پرداخت سود تضمینی بیمه پاسارگاد چند درصد میباشد ؟

زهرا امامی